Podnikání z pláže – Stanislava Mrázková Stiborová

Po delší pauze se vám hlásím s další knížkou, která mi změnila život. Podnikání z pláže. Ale začnu od začátku…

O Stáně Mrázkové Stiborové jsem se dozvěděla již jako dítě. Můj táta jako podnikatel do mě už od malička vkládal po malých kouscích znalosti, informace a vědomosti, co se týče podnikání. Když jsem potom v devíti letech objevila a pochopila Tajemství, začala jsem se zajímat i o podnikání. Lépe řečeno online marketing neboli o digitálním nomádství.

Už od malička jsem byla vychovávána tak, že dokážu cokoliv, co budu chtít. V devíti letech jsem si poskládala žebříček hodnot a dospěla k tomu, že nechci být zaměstnaná, ale že chci podnikat. Chci cestovat a pracovat z domova. Táta mi asi v jedenácti letech půjčil ze své knihovny knížku Podnikání z pláže. Už v té době jsem byla rychločtenář, ale tahle knížka mi dala zabrat. Byla to první knížka, co se týče podnikání a některým věcem jsem nerozuměla. Nicméně jsem Podnikání z pláže dočetla. Tato kniha mě v mých cílech ještě více podpořila a ujistila, že je to možné.

V knize najdete příběh Stáni. Od stavební firmy s bývalým manželem až po online kurz Podnikání z Pláže. Jak už jsem nakousla Stáňa začala své podnikání ses svým, teď již bývalým manželem se kterým má dvě holčičky. Věděla, že jí v životě něco chybí, a tak začala hledat. Rozvedla se a našla svoje poslání v online marketingu. Dnes je expertka v tomto oboru.

,,Žijte příběh ze které si nemusíte brát dovolenou.“

Postupně krok za krokem si dokázala vybudovat databázi a vznikly známé projekty jako online kurz Podnikání z plážePlážová střední nebo Plážová přípravka. Ve všech těchto kurzech najdete postup krok za krokem, jak začít podnikat online. Jak psát blog, eBook, vybudovat fanpage, databázi kontaktů a mnoho dalších věcí.

V knize kapitolu za kapitolou se dozvídáte důležité informace pro vaše podnikání.Také v knize naleznete mnoho dalších příběhů. Stáňa vyzpovídala své okolí, takže se můžete těšit na myšlenky a poznatky například od:

Jiřího Mazoura – Stánin otec (podnikatel, autor projektu Hrajeme si na burze),

Jirky Stibora – Stánin manžel (Podnikatel, expert na online marketing, autor eBooku Jak dělat video marketing na YouTube),

Dany-Sofie Šlancové (podnikatelka, spisovatelka a lektorka, autorka projektu Cyklická žena)

Alice Kirš (podnikatelka a autorka projektu Ženy ženám, který byla bohužel nedávno ukončen)

Davida Kirše (podnikatel, majitel Firmy 2.0, autor programu EmailAcademy a Milionové Impérium)

A spoustu dalších lidí.

Kniha Podnikání z pláže je taky napsaná chápavou formou. To je velice důležité abyste to věděli. V knize nenajdete žádné složité grafy nebo neznámá slova. Kniha je napsaná přátelskou formou. Je rozdělena do kapitol, které nejsou tak dlouhé. Nicméně doporučuji si po každé kapitole dát den volno a pořádně si popřemýšlet nad obsahem kapitoly. Nejde o rychlost, ale o znalost.

Myslím, že je taky důležité říct, že knihu Podnikání z pláže byste v knihkupectví hledaly zbytečně. Stáňa si knihu vydala na vlastní náklady, takže si jím můžete koupit online na jejím webu.

Knihu četlo už více než 19 000 lidí. Budete další?

Všechno důležité jsem vám již řekla. Už záleží jen na vás, pokud vás tato kniha upoutala. Já tuto knihu velice doporučuji. Změnila mi život a určitě nejsem jediná.

Pro Stáňu: Pokud tohle čteš Stáňo, tak ti chci moc poděkovat. Sleduji tě už od svých dvanácti let a nedávno jsem objevila tvůj Instagram a Instasrories, které nemají chybu. Gratuluji ke svatbě a doufám, že si Slovinsko s Juráškem, Viki, Aničkou a Jirkou užíváte. Dáváš mi naději, že online marketingem se dá uživit. Jsi můj životní vzor…

,,Žijte příběh, který chcete vyprávět.“

Stániny, projekty, blog, YouTube videa a spoustu dalšího naleznete na stránkách

www.podnkanizplaze.cz

www.stanislavamrazkova.cz

Dám vám sem odkaz i na sociální sítě:

Instagram – podnikanizplaze

Facebook – Stáňa Stiborová Mrázková

Tak doufám, že se vám to líbili. Já se loučím a těšte se na další knížky. 

Čtěte, pište, milujte a sledujte můj blog

S láskou k online marketingu a k vám Bee

6 Comments

  1. Podnikání z pláže jsem v ruce neměl, ale Kiršův Mail se mi docela líbil, potom tu mám pár věcí od Richarda Bransona, Kyiosakiho a další, na který si teďka rychle nevzpomenu. On je trochu problém v tom, že jakmile z týhle oblasti čteš hodně věcí, tak ti to začne splývat do jednotnýho přístupu k věcem. Což je fajn, protože ti to upraví vnímání světa, na druhou stranu, když chceš někomu něco poradit, tak to musíš většinou rozepsat, protože už netušíš, kde jsi se co konkrétního dověděla:D

    1. S tímto názorem souhlasím. Četla jsem Kyiosakiho, dokonce dvakrát, ale ta kniha mě nijak neoslovila a navíc jsem jí nerozuměla. Myslím, že na některé knihy musí člověk dozrát. Stáňa Mrázková mi sedla. Rozhodně kniha Podnikání z pláže patří k mým nejoblíbenějším. A zjistila jsem, že tato kniha mi nesplývá. To je super, protože ostatní mi vždycky splynout dohromady, a potom nevím odkud kterou informaci mám. Doporučuji přečíst!

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *