Kdo jsem?

Katie Bee. Vlastním jménem Julie Vorlíčková. Malá, ale roztomilá bruneta, která studuje a bydlí v Praze. Miluje tanec a zpěv, i když nejčastěji tyto aktivity provádí u vaření či ve sprše. Budoucí spisovatelka, cestovatelka a digitální nomád. Velký snílek, který má pořád hlavu v oblacích.

Nenasytný jedlík, pořád má totiž hlad. Hlavně jí ovoce, to přímo miluje:)

Z květin miluje lilie a magnólie.

Snaží se být originální, ale občas se jí to moc nedaří. Na tomhle blogu se snaží psát svoje nejniternější myšlenky, pocity a názory, které si myslí, že nikdo nečte. Potom rudne jako rajče, když jí někdo cituje její článek. Tento blog se jmenuje Katie Bee, protože jsem už odmalička četla hodně knih a nejčastější jméno bylo Katie, a tak jsem se tak pojmenovala. Ale chyběla tomu šťáva, a tak jsem chtěla přidat i příjmení.  Začala jsem si pohrávat se slovy v angličtině. Katie Cat, Katie Flower a potom ji napadlo Katie Bee.

A víte, co je vtipné? Protože bee je v překladu včela a ona se včel strašně bojí:)

Nejraději na světě objevuje nové věci a také ráda spí (nejlépe až do oběda). Úsměv jí na tváři vykouzlí dobrá zpráva a mezi tyto zprávy se počítají i komentáře na blogu. Ty čte opravdu ráda a někdy u nich i brečí dojetím, ale nesmíte jí říct, že jsem vám to řekla.

Miluje cestování i když skoro nikde v zahraničí nebyla. Moc, opravdu moc jí láká Asie, Velká Británie a Seychely.  Miluje moře a pláže s bílým pískem. Miluje hory. Miluje zvířata a život. Má v plánu procestovat celý svět.

Bohužel člověk a samotný charakter se nedá popsat několika slovy. Proto vám sem dávám odkaz na Instagram, kde mě můžete poznat asi nejvíce. Jsem hodně aktivní na Instastories a pod příspěvky můžete najít takové malé články:)

Tak tohle jsem já. Jak už jsem psala, tak všechny komentáře čtu. Pokud mi chcete napsat soukromě můžete mi napsat na Facebook nebo Instagram.

Mějte krásný den!

Čtěte, pište, milujte a sledujte můj blog.

S láskou Bee

 julca.vorlickova@gmail.com

Založení: 21. 8. 2017

 

 

23 Comments

  1. Ahoj, čtu tvůj blog už poměrně dlouho, a proto mi přijde správné ti dát aspoň malinkou zpětnou vazbu. 🙂 Zprvu jsme s tebou moc nesouhlasila (což je normální, protože lidé mají odlišné názory), ale četla jsem tvůj blog dál. To kvůli tomu, že se mi líbí tvůj způsob psaní, a také tvé nápady. Musím říci, že tvoje poslední (novější) články se mi líbí moc. Nevím jak to vidí ostatní, ale jsou čím dál tím lepší. 🙂 <3 Jen tak dál.

Leave a Comment

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *